Quantcast
0 ΣΧΟΛΙΑ

Γ’ Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων των μπαράζ ανόδου της Γ’ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση των μπαράζ ανόδου των πρωταθλητών της Γ’ Εθνικής.

Αρχικά ο πρόεδρος της Επιτροπής Διοργανώσεων Άγγελος Δανιήλ συνεχάρη όλες τις ομάδες που συμμετείχαν στη Γ’ Εθνική, και τις 136, αλλά και αυτές που κατέκτησαν το πρωτάθλημα στον όμιλό τους.

Στη συνέχεια αναφέρθηκε στους ομίλους των μπαράζ που καταρτίζονται όπως προβλέπεται στην προκήρυξη, δηλαδή οι πρωταθλητές των ομίλων 1-5 στον ένα όμιλο και αυτοί των ομίλων 6-10 στον δεύτερο.

Ο βόρειος όμιλος θα διεξαχθεί από τις 13/6 έως τις 11/7, ενώ ο νότιος λόγω των καθυστερήσεων από τις 27/6 έως τις 11/7.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του βόρειου ομίλου

1η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

2η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ορφέας Ξάνθης–Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

4η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ποσειδών Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική
Ορφέας Ξάνθης-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

Αναλυτικά το πρόγραμμα του νότιου ομίλου

1η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Πανιώνιος
Θύελλα Ραφήνας-Κηφισιά
Ρεπό: Πρωταθλητής 9ου ομίλου

2η αγωνιστική
Πανιώνιος-Θύελλα Ραφήνας
Κηφισιά-Πρωταθλητής 9ου ομίλου
Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας-Ηρόδοτος
Πρωταθλητής 9ου ομίλου-Πανιώνιος
Ρεπό: Κηφισιά

4η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Πρωταθλητής 9ου ομίλου
Πανιώνιος-Κηφισιά
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

5η αγωνιστική
Κηφισιά-Ηρόδοτος
Πρωταθλητής 9ου ομίλου-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανιώνιος


Ευρωπαϊκό χωρίς Έλληνες δεν γίνεται! Καθημερινές Euro προσφορές, πρωτότυπα στοιχήματα & EuroNovileague με 2.020.000€*
*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ